Strona główna1 » O nas - Producent kotłów Fakora KZ5, Serwis Fakot, Serwis Fakora

O nas - Producent kotłów Fakora KZ5, Serwis Fakot, Serwis Fakora

P.W. "FAKOT" Nowa Sól


Jako firma z tradycjami, od dziesiątków lat prowadzimy sprzedaż i serwis kotłów grzewczych oraz części zamiennych na terenie Polski i krajów Unii Europejskiej.
W roku 2016 firma P.W. "FAKOT" ZARĘBA GRAŻYNA jako jedyna otrzymała prawo do produkcji Kotłów KZ-5 Fakora oraz części zamiennych do tychże kotłów.

Jako firma usługowa prowadząca Serwis kotłów żeliwnych oferujemy nasze usługi na najwyższym poziomie. Lata doświadczenia i ogromna ilość zadowolonych klientów to nasza wizytówka i potwierdzenie naszych kompetencji i profesjonalizmu.
Każdego roku do grona naszych klientów dołączają nowi, co potwierdza poziom naszych usług.
Nasi serwisanci zawsze służą pomocą w sytuacjach kryzysowych oraz w konsultacjach profilaktyki serwisowej.
Wiedza i doświadczenie dają nam ogromne możliwości w zapewnianiu obsługi serwisowej na najwyższym poziomie.

Części zamienne do kotłów, które dostarczamy do naszych klientów są oryginalne i pochodzą z legalnych źródeł.
Kotły żeliwne w naszej ofercie posiadają odpowiednią i oryginalną dokumentację, między innymi specyfikacje techniczne, certyfikaty i zezwolenia.
 

Od roku 2016 jesteśmy jedynym producentem Kotłów Żeliwnych KZ-5 Fakora. Poza produkcją kotłów KZ-5 produkujemy do nich części zamienne.


Z naszych usług korzystają nie tylko instytucje i właściciele budynków użyteczności publicznej, ale również prywatni inwestorzy.
Nasza ofertę usługową i produkcyjna staramy się cały czas uzupełniać o nowoczesne rozwiązania, tak aby sprostać nowym wyzwaniom i potrzebom naszych klientów.

Jako serwis Kotłów specjalizujemy się w Kotłach Grzewczych Żeliwnych, między innymi: Kotły ECA IV Dozamet, Kotły KZ-5 Fakora, Kotły Z93 Fakot i Kotły KWD Camino 3 Dozamet.

Jesteśmy stale rozwijającą się firmą w branży grzewczej. Wspieramy i zaopatrujemy naszych klientów i partnerów handlowych w produkty najwyższej jakości. Współpracujemy z firmami produkcyjnymi i usługowymi z branży Kotłów grzewczych w Polsce i za granicą, które wspierają nas swoją wiedzą i potencjałem organizacyjnym.
Konsekwentnie inwestujemy w wiedzę i rozwój.
Nasze atuty to profesjonalizm, skuteczność i ciągły rozwój!

Naszym celem jest sprostanie oczekiwaniom naszych klientów i zdobycie tytułu wiodącego dostawcy produktów i usług z dziedziny produkcji, sprzedaży i serwisu kotłów żeliwnych i części zamiennych.
Chcemy aby nasi klienci byli zadowoleni z produktów i usług, które dostarczamy oraz aby przekazywali pozytywną opinię o nas swoim znajomym i partnerom biznesowym.

Zapraszamy do współpracy!

Zespół Serwisu P.W. "FAKOT"
Przejdź do strony głównej